Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bezpieczeństwo

 W celu prawidłowego działania Sklepu, Sprzedawca korzysta z technologii plików Cookies, w oparciu o przepisy Rozporządzenia w sprawie poszanowania życia prywatnego oraz ochrony danych osobowych w łączności elektronicznej (Rozporządzenie e-Privacy). Cookies  to pakiety informacji zapisywane na urządzeniu Klienta za pośrednictwem Sklepu,  zawierające informacje zgodne z przeznaczeniem danego pliku, za pomocą których Klient korzysta ze Sklepu – są to zazwyczaj:  datę umieszczenia, datę ważności, adres serwisu oraz unikalny numer i informacje zgodne z przeznaczeniem pliku.

 

 

 

 

Certyfikat SSL

 

1. Certyfikat SSL - w każdym miejscu, gdzie następuje wymiana danych pomiędzy kupującym a sklepem pojawia się kłódka przy adresie strony, co oznacza, że wymiana danych jest szyfrowana, a tym samym chroniona przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

2. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku. Na chwilę obecną jest niekwestionowanym liderem technologicznym na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

3. Bezpieczna dostawa - paczki wysyłamy korzystając z usług sprawdzonych partnerów takich jak firma DHL oraz Paczkomaty InPost. Każda przesyłka jest dokładnie sprawdzana przed nadaniem oraz pakowana bardzo starannie. System trackingowy umożliwia śledzenie przesyłki na bieżąco.
Produkt dnia
 Kubek z kotkiem
Kubek z kotkiem
56,00 zł 45,00 zł
szt.
Pojemnik na cukier INDIGO
Pojemnik na cukier INDIGO
57,00 zł 49,00 zł
szt.
Kawa GOURMET PORTORICO 250 gr  z puszką
Kawa GOURMET PORTORICO 250 gr z puszką
115,00 zł 95,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl